Kupte si schod rozhledny Studenec

Podpořte rozhlednu - kupte si nový schod!


Nová akce na podporu obnovy rozhledny 

Město Česká Kamenice vyhlašuje akci, která má podpořit obnovu unikátní kovové rozhledny na Studeném vrchu prodejem nových schodů pro rozhlednu.

 K prodeji sponzorům je k dispozici celkem 56 kusů litinových schodů, které budou součástí ocelového schodiště. Cena jednoho schodu byla stanovena na 5.000,- Kč. Na každém prodaném schodu pak bude umístěn reliéf o velikosti 10 x 40 cm, kde se budou nacházet údaje o dárci - jméno a příjmení, nebo název firmy. Všichni významní sponzoři pak budou vyjmenováni na podstupni litinového segmentu rozhledny.

Pro účel přijímání objednávek schodů byla zřízena tato e-mailová adresa: schody.na.rozhlednu@ceska-kamenice.cz

Pro usnadnění je pro zájemce o koupi schodu připraven formulář, který je možné odeslat jako přílohu zprávy na uvedenou adresu. Formulář můžete samozřejmě také vyplnit a vytisknout a odeslat na adresu Městské úřadu Česká Kamenice prostřednictvím České pošty.

Formulář objednávky schodu ke stažení (RTF). 

Pokud se Vám nedaří stáhnout - zkuste ZDE.

Číslo účtu, na který lze poukázat částku 5.000,- Kč za schod je stejné jako účet zřízený pro účely sbírky, tedy: 30015 - 921392379/0800 s tím, že je třeba použít variabilní symbol: 592 

Po objednání je potřeba cenu za schod uhradit do 30 kalendářních dnů od data objednávky. V případě, že částka nebude uhrazena v termínu, zarezervovaný schod bude uvolněn pro dalšího zájemce. Každému kdo si zakoupí schod bude vystaven na památku jeho daru pamětní list. Seznam dárců - stav objednávek schodů naleznete zde.

   

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům, kteří od měsíce března 2007 věnovali sponzorské dary na podporu rekonstrukce rozhledny na Studenci.